KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17166082
nr 1716 6082
Ferdinand Boberg
(1860-1946), Sverige
Etsning, Signerad. Bildmått: 28x21 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 20:00:55
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
Ferdinand Boberg
Läs mer om Ferdinand Boberg